fbpx

Talinek

Dostawa w ciągu 2 dni roboczych, darmowa dla zamówień powyżej 199 zł

Ochraniacze do łóżeczka

Wyświetlanie 1–9 z 45 wyników

Ochraniacze modułowe do łóżeczka dziecięcego

Stawiając na bezpieczeństwo naszej pociechy, nie możemy zapomnieć o wyposażeniu, które je zapewni. Ochraniacze do łóżeczka dziecięcego to dzisiejszy „must have”. Jest to produkt, który bez wątpienia powinien znaleźć się w każdej wyprawce niemowlaka.

To funkcjonalne rozwiązanie, które zabezpiecza malucha przed uderzeniem o twarde krawędzie łóżeczka oraz chroni go przed utknięciem między łóżeczkowymi szczebelkami. Jest to jedno z najlepszych rozwiązań dla rodziców, którzy chcą zadbać o najwyższe bezpieczeństwo dla swojego malucha, nie tylko podczas snu.

Budowa i wykonanie ochraniaczy

Jako rodzice, pamiętamy, że w pierwszym etapie swojego, wczesnego życia, nasze pociechy spędzają większą część dnia na śnie. Spokojny i bezpieczny sen to bez wątpienia, najważniejszy czynnik odpowiedzialny za regeneracją i rozwój niemowlaka.

Podczas projektowania, naszym celem było stworzenie produktu najwyższej jakości z dbałością o szczegóły. Nasze poduszki modułowe zostały wykonane w 100% z naturalnych tkanin, delikatnych dla skóry niemowlaka. Jako wypełnienie zastosowaliśmy pierwszej jakości silikonowe włókna, które zapewniają odpowiednią miękkość ochraniaczom i nadają im odpowiedni kształt.

Każdy moduł składa się z 8 poduszek w rozmiarze 30×30 cm (+/- 3%) co łącznie daje nam ochraniacz o długości 90cm x 60cm x 90cm.

Nie zapomnieliśmy również o aspektach estetycznych, takich jak doszyte po bokach troczki, dzięki którym szybko przymocujemy i zdemontujemy ochraniacz, ale również tworzą piękne zapięcie w kształcie kokardki, które sprawdzi się w każdym wnętrzu. Dodatkowo każdy z kolorów jest w trzech wersjach: muślinowej, muślinowej z dekoracyjną falbaną oraz muślinowo-gofrowej.

Najważniejsze aspekty, na które warto zwrócić uwagę

Przed zakupem ochraniaczy do łóżeczka warto upewnić się:

  • Jaki jest rozmiar łóżeczka i ilość szczebli
  • Z jakich tkanin i materiałów zostały wyprodukowane
  • Trwałość i ich jakość wykonania
  • Łatwość w montażu i demontażu
  • Pielęgnacja
  • Kolorystyka

Kolorystyka i design

Nasze ochraniacze dostępne są w kilku opcjach kolorystycznych z myślą o łóżeczkach dla chłopców, jak i dla dziewczynek.

  • Niebieski (atramentowy) – kojarzony jest powszechnie z niebem lub oceanem, co wywołuje wrażenie spokoju i harmonii. Kolor ten w kulturze Zachodu symbolizuje męskość i siłę.
  • Jasnoszary lub ciemnoszary – kojarzony z elegancją i minimalizmem. W modzie, często uważany za kolory neutralne, które można łatwo zestawić z innymi kolorami lub wzorami
  • Jagodowy róż – kolor zarówno intensywny jak i subtelny. Kojarzony jest jako kolor romantyczny, dziewczęcy i delikatny.
  • Ceglasty jest kolorem ciepłym bardziej stonowanym, który sprawdzi się jako kolor uniwersalny zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki

Dlaczego produkujemy z muślinu?

Zacznijmy może od tego czym jest muślin. Jest to tkanina, która charakteryzuje się luźnym splotem i może powstać z włókien bawełny, lnu czy nawet wełny, a co za tym idzie jest tkaniną naturalną, bardzo lekką, przewiewną, niezwykle chłonną i bardzo szybko schnącą. Myślimy że wypisywanie większej ilości zalet dla tej tkaniny jest zbędne. Do produkcji naszych rzeczy wybraliśmy muślin bawełniany. Jest przez nas jednym z nielicznych akceptowalnych rodzajów tkaniny przeznaczonych dla dzieci ze względu na jego wielkie możliwości zastosowania.

Muślin ze względu na to że jest naturalny, przewiewny, delikatny, wykazuje właściwości antyalergiczne i termoregulacyjne deklasuje tkaninową konkurencję. Przez lata zdobywanych doświadczeń i testów, muślin sprawdził się przy kontakcie z niemowlakami najlepiej spośród wszystkich tkanin z jakimi było nam dane pracować. Czy jest najlepszy? Dla nas i matek które zaufały naszej marce – bezkonkurencyjnie! Czy jest drogi? Niestety tak. Każdy kij ma dwa końce. Zwykła bawełna pościelowa w przeciwieństwie do bawełnianego muślinu potrafi być nawet 700% tańsza niż wspomniany przed chwilą muślin. Biorąc pod uwagę koszt tkaniny, oraz fakt jej dłuższej obróbki przekłada się to na ceny gotowych produktów. Niestety. Jednak wydaje nam się, że znakomitą rekompensatą poniesionych kosztów jest wytrzymałość tkaniny, oraz jej wszelkie walory użytkowania. A ponad to, spokój u uśmiech dziecka wtulonego w produkty wykonane z tej tkaniny.

Jeśli szukasz produktów z kategorii wyprawka dla dziecka, koniecznie sprawdź nasze pozostałe kategorie.

Shopping Cart